حیوان درونت را بشناس!
گاو!

راه راه: در زندگی روزمره شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که فردی شما را به اسم یک حیوان خطاب کند و به احتمال زیاد واکنش تندی هم نشان داده‌اید. جالب است بدانید اکثر این خطاب‌ها اشتباه بوده و ما در این متن به جنبه‌های مثبت و منفی و کاربرد درست این اسامی می‌پردازیم. بعد از خواندن این متن شما آگاهی لازم را برای استفاده صحیح از این اسامی را خواهید آموخت.

اسب:
جنبه مثبت:
با شنیدن نام اسب ناخودآگاه به یاد متانت و وقار این حیوان گران‌مایه می‌افتیم که خصوصیت بارز ایشان است. ایشان در اکثر مواقع آرام بوده و با آرامش قدم می‌زند.
کاربرد:
نمی‌توان افراد معقول و محترم را اسب خطاب کرد، چراکه آن بار مفهومی مثبت را ندارد و ممکن است مخاطب آن روی سگی (در قسمت سگ با این رفتار آشنا خواهیم شد) خود را نشان دهد.
جنبه منفی:
یکی از اصلی‌ترین خصوصیت‌های ایشان که زیر آن چهره معصوم پنهان شده، پریدن از موانع است. با توجه به عدم دید کافی به جلو موانع را نمی‌بینند اما با فیزیک بدنی و چالاکی به خوبی از روی آن میپرند.
کاربرد:
اگر در خانه فردی را دارید که اکثر اوقات از روی مبل، صندلی، دیگ غذا، سفره، کتاب، کتری و بدن شما در حال پریدن است بهترین خطاب برای او چیست؟! شما بگید!

سگ:
جنبه مثبت:
متاسفانه اسم سگ بد در رفته و همگان آن را منفی تلقی می‌کنند. اما جالب است بدانید هیچ حیوانی مانند سگ، قدرشناس و گریه‌کن شما نخواهد بود! (ارجاع به آن کلیپی که سگ روی قبر صاحبش گریه می‌کند).
کاربرد:
در این جا کاربرد خاصی ندارد و حتی شما نمی‌توانید این اسم را به بهترین دوستان خود، به خاطر قدرشناسی به آن‌ها بگوید.
جنبه منفی:
سگ به اقتضای حیوان بودنش در بعضی مواقع پاچه می‌گیرد و دیگران را می‌ترساند که در مثال می‌گویند: این سگ هار شده است. اما این قضیه زمانی اتفاق می‌افتد که از طرف یک «انسان هار» مورد حمله قرار بگیرد.
کاربرد:
بیشترین کاربرد را در جوامع انسانی دارد و شما می‌توانید به راحتی از این اسم در جامعه استفاده کنید، چرا که با رفتارهای وحشیانه متعدد در خیابان مواجه می‌شوید. مثلا یک انسان بخاطر کفتر خود، روده‌ی کور طرف مقابل را در آورده و دور کمرش می‌بندد و مثال‌های دیگر که فقط بهتر است نگاهی به دور و بر خودت بیندازید!
نکته: از خطاب کردن این سگ‌ها با صدای بلند بپرهیزید و تنها زیر لب این کار را انجام دهید، چون ما هیچ مسئولیتی در قبال جان شما نداریم.

گاو
جنبه مثبت:
شاید اولین چیزی که بر ذهن شما خطور کند گوشت ایشان است. اما باید بگویم زرشک! شما همان کسی هستید که در صف‌های طولانی خرید گوشت، ساعت‌ها منتظر می‌مانید تا گوشت این بزرگوار را به نیش بکشید. اما جالب است بدانید پسندیده‌ترین خصلت گاو، سر به زیر بودن و تمرکز زیاد به کار لذت‌بخش چریدن است.

کاربرد:
متاسفانه از این اسم هم نمی‌شود استفاده کرد چرا که با توجه به اشتباه رایج در جامعه، باعث درگیری‌های زیادی خواهد شد.

جنبه منفی:
یکی از عجیب‌ترین حیوان‌ها گاو است به صورتی که جنبه منفی آن، همان خصوصیت مثبت است. با این تفاوت که زمانی که ایشان با آرامش در حال چریدن است برای او مهم نیست این علف‌ها در زمین صاحب خود یا زمین دیگری است.

کاربرد:
اگر شما در خوابگاه یا محیط‌های پرجمعیت زندگی می‌کنید بسیار بدرد شما می‌خورد. افرادی که با آرامش و بدون توجه به مالکیت، مواد غذایی یا وسایل دیگران را تصاحب می‌کنند، مورد استفاده این اسم خواهند بود. توجه داشته باشید در زمان استفاده باید کلمه «گاوووووو» را به این شکل تلفظ کنید تا معنی را کامل برسانید.

ثبت ديدگاه