با یک هواپیمای نو چگونه رفتار کنیم
مهمان «دار»

 

راه راه:

به نام خداوند بخشنده مهربان
عصر بخیر خانم‌ها و آقایان

با اعلام سه هیپ هیپ هورا برای طول عمر دولت تدبیر و امید، از طرف هواپیمایی ایران‌ایر، خلبان فریدون و سایر کارکنان این پرواز ورود شما را به هواپیمای ایرباس آ ۳۲۱ خوش آمد می‌گوییم.

 

همان‌طور که احتمالا مستحضرید شما اولین مسافران هواپیمای آ ۳۲۱ هستید و تا انتخابات خیلی مانده است، پس به نکات ایمنی که توسط همکارانم به شما نشان داده می‌شود، توجه کنید و برای حفظ و نگهداری این سند گشایش ملی ما را یاری نمایید.

این هواپیما ،قربونش برم، دو درب در عقب، دو درب در بغل و دو درب در جلو دارد. لطفا برای حفظ نویی مشمباهای آن را نکنید. . اگر چنانچه در طول مسیر، با بالا و پائین شدن متحول شدید و حالت تهوع بهتان دست داد، یک پاکت تو دوزی شده اصل بلغارستان در جیب صندلی جلوی شماست و از آن استفاده کنید.
در صورتیکه مقداری از آن به در و دیوار بپاچد، نه تنها باید خسارت آن را بدهید، بلکه خودتون باید آن را پاک کنید.
برای حفظ تمیزی صندلی‌ها پذیرایی شما در انتهای مسیر توزیع خواهد شد، پس انقدر نگویید تشنمه و گشنمه. اگر در شرایط جوی تغییر کرد، دریچه بالای سر شما باز شده و ماسک‌های تنفسی از آن آویزان می‌شود که از آن نباید استفاده کنید و برای حل این موضوع تعدادی ماسک فیلتردار توسط همکارانم همراه با شکلات بین شما توزیع می‌شود.

به هیچ وجه به تلویزیون‌هایی که بر روی صندلی مقابل شما نصب شده دست نزنید، برای اطمینان خاطر از این بابت تلویزیون‌ها بر روی شبکه چهار تنظیم شده است. در هر شرایطی نباید محافظ پنجره‌های کناری خود را بالا بکشید، نگران نباشید، برای اینکه چیزی را از دست نداده باشید تعدادی عکس از زمین و آسمان اطراف تهیه شده که توسط همکارانم به تلگرام شما ارسال خواهد شد.

در ضمن برای حمایت از ایرلاین ما در کانال تلگرامی ما عضو شوید. کمربندهای خود را محکم نبندید چون خراب میشود و به علامت نکشیدن سیگار نباید فقط توجه کنید، بلکه نباید بکشید. به هیچ وجه نگران امنیت اچپرواز نباشید چون همیتان بیمه هستید. باتشکر

 

هیعهیعهیع (صدای استارت‌های متوالی)

 

مسافرین عزیز، ضمن عذرخواهی لطفا پیاده بشید هل بدید، هواپیما روشن نمیشه…

۲ Comments

  1. dideban ۱۳۹۵-۱۰-۲۵ در ۱:۲۵ ب٫ظ- پاسخ دادن

    خیلی خوب بود سید. خیلی بانمک بود. لحن متن واقعا عالی بود. آفرین.

  2. Amin ۱۳۹۵-۱۰-۲۵ در ۱۲:۵۶ ب٫ظ- پاسخ دادن

    قشنگ بود. :)))
    مخصوصا حالت تهوع و شبکه چهار
    البته تلویزیناشون کلا چیزی پخش نمیکنن. همش نکات ایمنی نشن میده :/

ثبت ديدگاه
عنوان